Bitkoinų produktai. Daugiau naujienų


Bitkoinas, laisva rinka ir nelygybė Pastaruoju metu iš žiniasklaidos priemonių ir viešųjų asmenų vis dažniau tenka girdėti apie virtualią kriptovaliutą bitkoiną.

NAUJAUSI KOMENTARAI

Apie ją diskutuoja ir mokslinė bendruomenė — neseniai pasirodė gana įdomus mokslinis straipsnis, kuriame nagrinėjama bitkoino pavedimų tinklo evoliucija. Kodėl gi bitkoinas susilaukia tiek viešojo dėmesio? Visų pirma daugeliui žmonių tai egzotiška naujovė, apie kurią tikrai reikia informuoti. Informacinėmis technologijomis besidomintiems bitkoinas gali būti įdomus, kadangi jo programinė infrastruktūra paremta atviro kodo technologijomis.

ethereum kūrimo komanda

Tuo tarpu mokslininkus domina tai, kad visų sandorių bitkoinais istorija yra surenkama ir viešai prieinama. Bitkoinas buvo sugalvotas apie metus programuotojo ar programuotojų grupės, kuri save viešai vadina Satoši Nakamoto. Pagrindinis šios virtualios valiutos bruožas, jog norint vykdyti sandorius elektroninėje erdvėje nėra būtini tarpininkai, taip pat nebūtina pateikti asmeninės informacijos.

 • Auksu padengtas bitkoinas
 • Sveiki atvykę į ateitį, ar nepamiršote savo bitkoinų?
 • Žengtas žingnis bitkoinų reguliavimo linkDonatas Šliora, "Tark Grunte Sutkiene" advokato padėjėjas, www.
 • Ar galiu išgauti bitkoinus savo nešiojamajame kompiuteryje

Kitaip tariant, ši virtuali valiuta veikia P2P angl. Abiem vartotojams tereikia turėti savo kompiuteriuose įsidiegus tam tikrą programinę įrangą — bitkoino klientą.

kaip pervesti pinigus iš binance į coinbase

Dabar įprasti elektroniniai atsiskaitymai atrodo kiek kitaip — daugelis elektroninių parduotuvių nukreipia savo klientus į elektroninį banką arba prašo klientų kreditinės kortelės duomenų. Abiem atvejais bitkoinų produktai banko tarpininkavimas ir be jo įsikišimo sandoris tiesiog neįvyks.

Be to, abiem atvejais būtina nurodyti asmeninius duomenis tam, kad tarpininkas galėtų jus identifikuoti ir kad sandoris įvyktų. Toks tarpininkavimas leidžia bankams užsidirbti, o valstybės institucijos tuo tarpu įgija galimybę stebėti pinigų srautus ir kištis į pinigų judėjimą, pvz. Libertarų esama situacija nežavi, nes tarpininkų poreikis ir valstybės institucijų kišimasis kliudo laisvai rinkai įsigalėti. Taigi, bitkoinai, kaip alternatyvus bitkoinų produktai atsiskaitymo būdas, libertarams atrodo labai patrauklus.

Susiję straipsniai

Kaip žinia, už įprastų popierinių pinigų spausdinimą atsakingos valstybinės finansinės institucijos pvz. Tai yra tam tikras saugiklis neleidžiantis mažinti bitkoino vertės didinant jo pasiūlą, tad bitkoinas randa bitkoinų produktai nišą tose valstybėse, kurių ekonomika pasižymi aukšta infliacija.

Visgi atsiskaitymas bitkoinais nėra toks paprastas kaip atsiskaitymas grynais pinigais. Įsivaizduokime: jei gyvai apsikeičiame pinigais, tai klausimo kam priklauso kupiūra nekyla, nes popieriukas atsiduria tam tikroje piniginėje.

Atsiliepimai

Elektroninėje erdvėje tuo tarpu bitkoinų produktai nėra taip paprasta — duomenis be didesnių problemų galima kopijuoti ir išsiųsti keliems adresatams. Taigi elektroninėje erdvėje kažkas turi stebėti atsiskaitymus ir sekti, kiek virtualių kupiūrų yra kiekvienoje virtualioje piniginėje.

Visgi bitkoinas šią problemą sprendžia be tarpininkų įsikišimo — vartotojų vykdomi sandoriai registruojami viešoje duomenų bazėjekurią saugo ne tarpininkas, o patys bitkoino tinklo vartotojai.

 1. Bitkoinas ir kitos virtualios valiutos: investuoti ar nerizikuoti? - DELFI Mokslas
 2. Visi paniurę, o dar Covid su tūkstančiais sergančiųjų.
 3. Bitkoinai: ką svarbu žinoti apie šią virtualią kriptovaliutą?
 4. Asic kasyklos, skirtos ethereum
 5. Coinbase tinklo mokestis reddit
 6. Coinbase debeto kortelė atmesta
 7. Kriptovaliutos dar tik įsibėgėja: ar į jas investuoti verta labiau nei į auksą?

Ši duomenų bazė suteikia puikią progą pasireikšti mokslininkams, nes tai veikiausiai yra pirmoji proga išanalizuoti visą sandorių viena valiuta istoriją. Įdomu, kad tai kartu yra ir pirmoji proga išanalizuoti, kaip veikia laisva, be valdžios įstaigų įsikišimo veikianti rinka. Valdžios įstaigos libertarų dažnai kaltinamos dėl visų ekonominių problemų, tad nereguliuojama rinka turėtų veikti sąžiningai, skaidriai ir apdovanoti tuos, kurie to labiausiai nusipelno.

Bitkoinai: ką svarbu žinoti apie šią virtualią kriptovaliutą? | VVTAT

Teoriškai taip ir turėtų nutikti, nes elektroninė erdvė sudaro beprecedentes galimybes tiesiogiai pasiekti būtent produkto kūrėjus, o ne spekuliantus ir perpardavinėtojus. Bet sandorių bitkoinais duomenų bazės analizė rodo visai ką kita.

bitcoin miner antminer s7

Bitkoinų pavedimų tinklas pasižymi topokratija — turtą kaupia ne kūrėjai, o daug ryšių turintys bitkoino tinklo mazgai perpardavinėtojai? Taip pat tarp bitkoino vartotojų stebima ryški ekonominė nelygybė — turto pasiskirstymo Gini koeficientas siekia 0.

 • Publica kriptovaliuta
 • Bitcoin CFDs | Plus
 • What do you need to know to trade Bitcoin?
 • Ar vyriausybė gali perimti bitkoiną

Taigi, kaip matome, bitkoinų situacija yra įdomi — viena vertus ši nauja valiuta suteikia naujų galimybių atsiskaityti elektroniniu būdu. Šios galimybės gali būti išnaudotos tiek kilniais, tiek nusikalstamais tikslais.

Aišku, lygiai taip pat nusikalstamais tikslais galime panaudoti ir grynuosius pinigus ar kitą mainų priemonę.

cpu bitcoin miner

Tačiau vargu ar verta lyginti bitkoinus su puponautais ar braškėmisnes sumos pervedamos bitkoinais siekia ir beveik pusę milijardo litų. Čia jau žymiai labiau tinka lyginimas su prabangaus nekilnojamo turto dovanojimu, kurį įprastai akylai stebi ir prižiūri valstybinės institucijos.

Išleistas du kartus

Būtent tokius reikalavimus ir įžvelgiu iš nesenų įvykių Estijoje. Lietuvai reikėtų skubiai pradėti bitkoinų produktai apie bitkoinų srautų reglamentavimą, o kartu galima būtų užgriebti ir žymiai platesnę temą — atvirų standartų naudojimą viešajame gyvenime.

bitcoin paieška

Bitkoinų kaupimasis vienose rankose kelia nerimą. Įdomu, ar tai ženklas, kad bitkoinų rinkoje dominuoja spekuliantai?

bitcoin operacijų mokesčių skaičiuoklė

Nei viena šių priežasčių šių eilučių autoriui neatrodo geresnė už kitą, nes jos abi galėtų turėti rimtų pasekmių eilinių žmonių gyvenimui, jei tik bitkoinai paplistų plačiau.

Rekomenduojami skaitiniai: D.

Didieji bitkoino banginiai