Defi kriptovaliuta, Pranešimai navigacijos


Decentralizuotas finansavimas vaidina svarbų vaidmenį plėtojant finansų sektorių, plečiant funkcionalumą ir prieigą prie pinigų, nes viskas, ko reikia norint dalyvauti, yra išmanusis telefonas su interneto prieiga. Analitikai šį sektorių laiko defi kriptovaliuta svarbiausių ir perspektyviausių kriptovaliutų erdvėje.

defi kriptovaliuta

Kiekvienas gali patikrinti jo funkcionalumą ir, svarbiausia, saugumą. Paskyros yra pseudoanonimiškos ir jose yra tik skaitiniai adresai, tačiau prireikus galima sužinoti, kam jie priklauso.

Ši strategija yra labai nutolusi nuo šiandieninės finansų sistemos, reikalaujančios, kad potencialūs vartotojai, prieš pradėdami dalyvauti pasaulio ekonomikoje, praeitų daugybę reguliavimo tikrinimo sistemų.

defi kriptovaliuta

Be to, į šias programas galima defi kriptovaliuta stabilias monetas, decentralizuotus mainus, pinigines ir kt. Jie leidžia jums pateikti savo kriptovaliutą kitiems vartotojams mainais už palūkanas. Tokiose platformose naudojamos išmaniosios sutartys, kurios automatiškai koreguoja palūkanų normas, atsižvelgiant į dabartines rinkos sąlygas.

defi kriptovaliuta

Tradiciniai mainai veikia per centralizuotą organizaciją, kuri kontroliuoja ir tvirtina visas platformoje atliekamas operacijas. DEX niekada tiesiogiai nevaldo turto, tačiau naudoja intelektualias sutartis vykdydamas pavedimus pirkti ar parduoti turtą. Neatnaujinti decentralizuotų mainų naudojimo būdųnovatoriškas mechanizmas, žinomas kaip automatizuotas rinkos kūrimas.

defi kriptovaliuta

Šis protokolas leidžia beveik akimirksniu atsiskaityti tarp šalių. Protokolas nustatytas taip, kad sandoriai būtų sudaryti kuo arčiau dabartinės rinkos vertės.

defi kriptovaliuta

Decentralizuotos stabilios monetos Užtikrintas naujas stabilios monetos modeliskriptovaliuta. Lyginamosios prognozės rinkos Prognozavimo platforma naudojama analizuoti esamą visuomenės nuomonę apie tam tikrą įvykį ir lažintis dėl jo.

defi kriptovaliuta