Dogecoin mėnulyje. Kas yra Dogecoin?


Produkto aprašymas:Tas pats du kartus pusių spausdinti Priedai struktūra: 1 Pagalvė padengti pagalve vidinis nėra komplekte Tik užvalkalas bus siunčiami.

Kas yra dogas? O kur iki šiol buvote mėnulyje? Žinau, kad akivaizdžiai kalbama apie paties Musko išpopuliarintą memo monetą!

Dogecoin mėnulyje

Skaitykite toliau ir sužinokite daugiau apie šią sensacingą naujieną. Remiantis viešųjų ryšių su visuomene pareiškimu, pirmasis misijos tikslas bus Mėnuliui uždėti komercinę naudingąją apkrovą.

„Spacex“ iš tikrųjų paleis „Dogecoin“ su DOGE-1 mėnulyje

Būdama pirmoji tokio tipo prekybos misija, už kurią sumokėta kriptovaliuta, DOGE-1 sukuria precedentą mokėjimams šioje aviacijos ir kosminės erdvės epochoje, todėl Dogecoin yra labai ypatingoje vietoje tarp kitų kriptovaliutų. Džiaugiamės galėdami paleisti DOGE-1 mėnulyje!

Dogecoin mėnulyje

Banko mokėjimo sprendimai nebūtų buvę vargo mokėti už misiją. Tai akivaizdžiai sukėlė paniką socialiniuose tinkluose. Praneškite mums toliau pateiktame komentarų skyriuje.

Dogecoin mėnulyje

Naujienų autorius Autorius: Andrea Santillo Paskutinis atnaujinimas: 10 m. Gegužės d Andrea Santillo laisvai samdoma rašytoja skaitmeninių finansų srityje, o dabar ir kriptovaliutų srityje.

Dėl savo kalbinių žinių atlieku tyrimus ir tyrimus įvairiose svetainėse, o mano straipsniai Dogecoin mėnulyje pagrįsti ir išsamūs šiomis temomis. Mėgaukitės skaitymu Paieška.

Dogecoin mėnulyje