Ethereum katės


Ilginančio ir tankinančio blakstienų tušo.

monetų bazės rinkos api ledger nano s bitcoin piniginė

Padenkite jais visą voką, tai bus jūsų bazinė spalva. Jei pasirinkote gana neutralią spalvą pvz. Jei jūsų pasirinkimas — ryški spalva, ją tepkite prie blakstienių, iki tos voko vietos, kuri matosi atmerkus akis. Galiausiai pasiimkite švarų šepetėlį ir išlyginkite šešėlius, kad neliktų ryškių linijų.

mili bitkoinų bitcoin atnaujinimai

Taigi, pasiimkite juodą akių pieštuką ir juo padenkite vidines akies linijas. Taip sukuriamas ryškesnis efektas.

iš karto nusipirkite bitcoin aukšto dažnio kriptovaliutų arbitražo prekyba

Tada, naudodamos tą patį ethereum katės pieštuką nubrėžkite akies kontūrą. Šioje vietoje sunkiausia dalis atlikti gale esantį užlinkimą, tad jei manote, jog jums tai nepavyks — naudokitės lipnia juosta. Žinoma, tai skamba gana keistai, tačiau tai išties veiksminga.

Live Bitcoin \u0026 Ethereum Signals - ETH - BTC - USDT - Live Streaming

Atkirpkite du lipnios juostos gabalėlius ir priklijuokite juos įstrižai prie akies taip, kad ji jungtų išorinį akies kamputį ir antakio pabaigą. Tai būsite tikra, jog katės akys yra visiškai simetriškos.

Žmonės "CryptoKitties" išleido daugiau nei 24 milijonus dolerių, o projektas gavo 12 milijonų dolerių rizikos kapitalo finansavimui. Bet kas tiksliai yra "CryptoKitty"? Tai apima CryptoKitties rinkimą, prekybą ir veisimą su "cattributes". Šie kitties yra iš tikrųjų žetonai, saugomi blockchain.

Priklijavus lipnią juosta, nubrėžkite vingį akių pieštuku ir nulupkite juostelę. Tada, norėdamos intensyvesnės išvaizdos, paryškinkite esamą liniją skystų akių kontūru.

ethereum ethereum atsargos kriptovaliutų prekybos grupės