gruodžio 18 2016 0Comment
karkasiniai namai Vilniuje

Karkasiniai namai ir jų privalumai

Karkasiniai namai – šių dienų top pasirinkimas. Ir taip yra ne šiaip sau. Pradedant nuo paprastesnės ir efektyvesnės statybos, gerų šilumos savybių ir baigiant kaina. Tad apie pagrindinius karkasinių namų privalumus šiek tiek plačiau.

Tiksliai pagal Jūsų norus

Karkasiniai namai suteikia galimybę turėti tiksliai tai, ko reikia Jums. Gana lengva keisti išplanavimą, pristatyti papildomą dalį namo, jungti erdves ar jas padalinti. To nepalyginsite su jokiu mūriniu namu. Galų gale – dešimteriopai mažiau statybinių atliekų, o tai labai svarbu tvarkant jau įrengtus namus. Turėdami galimybę nesudėtingai įgyvendinti savo svajones galite sukurti iš tiesų ypatingus namus.

Paprastas ir nebrangus apšiltinimas

Karkasinių namų statyba Vilniuje ypač populiarėja įvedus reikalavimus statyti tik ypatingai ekonomiškus namus bei nuolat kylant įvairaus kuro kainai. Investuoti daugiau dabar yra dešimteriopai naudingiau nei vėliau kasmet mokėti ypač daug atėjus žiemai. Be viso to, investuoti reikia ne taip jau ir daugiau – karkasiniai namai gana paprastai apšiltinami, todėl siekiant sukurti pasyvius namus nereikia investuoti tiek daug į šiltinimo medžiagas kaip apšiltinant mūrinius namus.

Nekeičiant pačios karkasinio namo konstrukcijos, o tik keičiant izoliacines medžiagas galima lengvai pasiekti A+ ar net A++ energijos sąnaudų klasės sienas. Tuo tarpu mūriniam ar net iš blokelių statytam namui reikėtų „lipdyti“ šiltintą fasadą, kas kaip reikiant išpučia kainą.

Greita statyba

Pastaruoju metu karkasiniai namai Vilniuje dygsta tiesiog akyse. Ir tai yra labai didelis privalumas, kuris suvilioja norinčius gyventi savo nuosavame name jau tuoj pat. Karkasinio namo statyba nuo projekto užsakymo iki įsikėlimo į būstą trunka vos apie 3 mėnesius, jei nėra papildomų kliūčių. Pats statybų procesas netrunka nė mėnesio, todėl pradėję po Naujųjų metų galvoti apie savo namą, išsirinkę projektą, vasaros gale jau drąsiai galėsite keltis gyventi į jį – greičiau ir būti negali. Nebent pirktumėte jau įrengtą ir pastatytą būstą, o tai tikrai nepalyginamai prastesnis pasirinkimas nei naujo statyba pagal Jūsų individualius poreikius ir norus.

Greita statyba ypač aktuali tiems, kurie neturi savo kito būsto, nuomojasi ar turi glaustis pas giminaičius, dėl ko patiriamas diskomfortas ir / ar papildomos išlaidos. Kuo greičiau pasistatysite – tuo daugiau sutaupysite, o kur dar tas džiaugsmas įsikelti į savo naująjį būstą vos po kelių mėnesių nuo planavimo pradžios. Kuomet statybos trukdavo kelerius metus persikraustymo džiaugsmas išblėsdavo, nes visas procesas būdavo įgrisęs iki gyvo kaulo.

Lengva ne tik statyti, bet ir rekonstruoti

Su laiku norisi net ir puikius namus atnaujinti, atsiranda vienokie ar kitokie trūkumai (ir tai nebūtinai turi būti brokas, bet pasitaiko ir neapgalvotos detalės). Galų gale, būna keičiasi šeimos narių kiekis, atsiranda daugiau vaikų ar suaugę vaikai sukuria savo šeimas ir palieka tėvų namus. Taigi, siekiant efektyvaus gyvenimo imamasi įvairiausių rekonstrukcijų.

Juokingai atrodo mūriniai namai, prie kurių prilipdyti priestatai, akivaizdžiai besiskiriantys nuo bendro stiliaus, tuo tarpu karkasiniai namai suteikia galimybę net ir po dešimtmečio pristatyti priestatą taip, jog jis puikiai derėtų, sudarytų vientisumo jausmą. Vidines sienas taip pat nesunku pernešti iš vienos vietos į kitą, atskirti ar sujungti kambarius ir atlikti kitas modifikacijas.

Turėdami puikų karkasinį namą galėsite džiaugtis ypatingai komfortišku gyvenimu, nereikės statyboms sugaišti daugybės metų, o ir bendra namo kaina nėra ypač didelė – daugybė privalumų skatina karkasinių namų statybos augimą.

tvirtinamai

Write a Reply or Comment