Karkasiniai namai

Pastaruoju metu ypatingai suaktyvėjo karkasinių namų statyba. To priežastis – galimybė sąlyginai greitai turėti naują gyvenamą namą, kuris atitiktų šiuolaikinio žmogaus lūkesčius ir keliamus reikalavimus gyvenamiesiems namams, kurie vis labiau ir labiau griežtinami bei artinami pasyvių namų lygiui.

Nors skydiniai namai yra lengviau, greičiau pastatomi, ne kiekvienas apie juos žino pakankamai ir mano, jog tai nebent sodo nameliai ar vasarnamiai, bet ne nuolatinė gyvenamoji vieta. Toks mąstymas yra klaidingas, nes karkasinis namas gali būti net labai šiltas, atitinkantis tiek A, tiek ir dar aukštesnę energinę klasę. Be viso to, karkasinio namo kaina ypatingai viliojanti ir prieinama vidutines pajamas gaunančiai šeimai.

Karkasinių namų statyba Vilniuje

Karkasiniai namai Vilniuje puikiai įsilieja tarp betoninių pilaičių ar modernių nedidelių namų iš blokelių. Tinkama apdaila, forma ir namui parinkta vieta sklype leidžia sukurti ypač jaukią, malonią erdvę net ir ne itin dideliame sklype. Mažesni sklypai – didžiųjų miestų problema, kadangi žemės kaina didmiesčiuose yra gerokai aukštesnė nei kaimo vietovėse ar mažesniuose miesteliuose, o ir užstatymas kur kas tankesnis. Nedidelė karkasinio namo kaina atperka skirtumą, todėl norėdami kiek sutaupyti tiek dabar, tiek ir šildymui turėtumėte rinktis būtent skydinį (karkasinį) namą.

Skydinių namų kaina

Kaip jau minėjome, karkasinių namų statyba kaina neišsišoka. Tai yra, ji nėra aukšta, tačiau nėra ir neadekvačiai pigi, todėl tai akivaizdžiai puikus pasirinkimas, ieškantiems optimalaus sprendimo. Skydiniai namai patenkins Jūsų lūkesčius, o nedidelė kaina leis pagalvoti apie didesnį plotą ar prabangesnį vidaus įrengimą, erdvesnį kiemą ar kitus privalumus.

Skydiniai namai Vilniuje statomi jau ne vienerius metus, tad galima suprasti, jog tai tikrai geras pasirinkimas. Nors skydiniai namai kainos klausimu ir yra vienas pirmųjų pasirinkimų, dažnai paieškoma ir alternatyvų. Tai – geras žingsnis, kadangi rinkdamiesi iš kelių skirtingų variantų galite rasti tai, kas geriausiai tiks Jums. Ne visada galutinis sprendimas būna dėl žemesnės kainos.

Mes siūlome Jums pilną namo pastatymą nuo grunto paruošimo iki raktų. Pilną skydinių namų pastatymo komplektą siūlome todėl, kad puikiai suprantame šiuolaikinio žmogaus laiko vertę. Ieškoti skirtingų brigadų vieniems ir kitiems darbams, derinti laiką tarp kelių skirtingų žmonių – sunku. Mes pasirūpiname viskuo, todėl Jūs galite ramiai užsiimti kita Jums svarbia veikla, karts nuo karto apsilankant statybų aikštelėje ir įvertinant kaip dygsta karkasinis Jūsų namas.

Nors karkasinių namų statyba ir lengva, pakankamai greita, tikėtis gauti namą per porą savaičių naivu. Tai realu jei statomas mažytis sodo namelis ar garažas, tačiau ruošiantis tame name gyventi nuolat reikėtų skirti gerokai daugiau laiko, pradedant nuo planavimo, baigiant įrengimu. Neskubėdami rasite geriausiai Jūsų poreikius atitinkančius išplanavimus, išsirinksite šilčiausias sienas ar langus su durimis, atrasite puikiai Jums tiksiančius baldus.

Skydiniai namai Vilniuje bei kitose šalies vietose jau seniai išpopuliarėjo, tad jei dvejojate dėl savo būsimo namo, pats laikas įvertinti skydinius namus, kurie iš tiesų yra nuostabus pasirinkimas daugelyje (tikrai netvirtiname, jog visose) situacijų, kuriose atsiduria Lietuvos gyventojai.

Pastaraisiais metais statomi namai tampa vis labiau ir labiau išmanūs, jų savininkai nori daugiau šilumos be rūpesčių, todėl skydinių namų sistemos nuolat tobulinamos, pasirūpinama moderniais priedais ir šiltinimo medžiagos. Visa tai – Jūsų patogumui ir komfortu, todėl galite drąsiai rinktis mūsų siūlomus karkasinius namus, kurie pateisina daugelio žmonių norus ir netgi viršija jų įsitikinimus dėl karkasinių namų.

Iškilus klausimams, nesidrovėdami kreipkitės telefonu +370 604 60 402 arba rašykite el. paštu: info@tvirtinamai.lt. Raginu nepatingėti ir atvykti į jau statomus ar pastatytus objektus, kad susidarytumėte realų vaizdą, kaip vyksta statybos procesas, kokios naudojamos medžiagos ir kaip dirba žmonės. Geriau vieną kartą pamatyti, nei dešimt kartų perskaityti!

Namą išsirinkti gali būti sunku, tad savo klientams siūlau statybos planus kaip atspirties taškus prieš pradedant darbą:
Planas MINIMUM
  • Planas MINIMUM
  • 200 € / m2
Planas MEDIUM
  • Planas MEDIUM
  • 230 € / m2
Planas MAXIMUM
  • Planas MAXIMUM
  • 320 € / m2

Domina karkasinių namų statybos paslaugos?