Kriptovaliutų rinka, Kriptovaliutos


kriptovaliutų rinka bitcoin trumposios pozicijos

Remiantis skaičiavimais, pirmadienį pasaulinė kriptovaliutų rinkos vertė pirmą kartą viršijo 3 trln. JAV dolerių.

Įėjimo navigacija

JAV dolerių 2,6 trln. Kriptovaliutų rinkos vertė pirmą kartą viršijo 3 trln.

Kalifornijoje įsikūrusi San Chosė bendrovė tikisi, kad paslauga paskatins kriptovaliutų naudojimą visame pasaulyje ir paruoš savo tinklą naujoms skaitmeninėms valiutoms, kurias gali plėtoti centriniai bankai ir įmonės, sakė prezidentas ir generalinis direktorius Danas Schulmanas. Galimybė atsiskaityti kriptovaliutomis bus prieinama nuo kitų metų pradžios, pranešė bendrovė. Naujienose Bitcoin pasiekė aukščiausią lygį nuo m.

Umbraso asociatyvi nuotr. Populiariausia pasaulyje kriptovaliuta bitkoinas praėjusį mėnesį pasiekė rekordinę 66 tūkst.

kriptovaliutų rinka seniausias bitcoin maišytuvas

JAV dolerių vertę. Pirmadienį jis vėl pabrango iki daugiau nei 66 tūkst.

kriptovaliutų rinka Portugalijos kriptovaliuta

JAV dolerių ir beveik pasiekė visų laikų piką. Spalio mėnesį Niujorko vertybinių popierių biržoje startavo biržoje prekiaujamas fondas, paremtas bitkoino ateities sandoriais ETF. Kai kurie investuotojai laikosi nuomonės, kad kriptovaliutos yra infliacijos, augančios visame pasaulyje ekonomikoms atsiveriant po COVID sukeltos krizės, saugiklis.

Primename, kad Lietuvos Respublikos įstatymai draudžia: raginti prievarta keisti Lietuvos Respublikos konstitucinę santvarką; skatinti kėsintis į Lietuvos Respublikos suverenitetą, jos teritorijos vientisumą, politinę nepriklausomybę; kurstyti karą ar neapykantą, tyčiotis, niekinti, kurstyti diskriminuoti, smurtauti, fiziškai susidoroti su žmonių grupe ar jai priklausančiu asmeniu dėl amžiaus, lyties, lytinės orientacijos, etninės priklausomybės, rasės, tautybės, pilietybės, kalbos, kilmės, socialinės padėties, tikėjimo, įsitikinimų, pažiūrų ar religijos pagrindu; platinti, propaguoti ar reklamuoti pornografiją, taip pat propaguoti ir ar reklamuoti seksualines paslaugas, lytinius iškrypimus; propaguoti ir ar kriptovaliutų rinka žalingus įpročius ir narkotines ar psichotropines medžiagas. Draudžiama platinti dezinformaciją ir informaciją, šmeižiančią, įžeidžiančią žmogų, žeminančią jo garbę ir orumą. Draudžiama skleisti informaciją, pažeidžiančią nekaltumo prezumpciją ir kliudančią teisminės valdžios nešališkumui. Už paskelbtą komentarą atsako jį paskelbęs skaitytojas, kuris dėl jo turinio gali būti patrauktas baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Bitkoinų apyvartoje skaičius bus baigtinis, o iš viso kriptovaliutų kasėjai gali iškasti ne daugiau nei 21 mln. Dėl šios priežasties bitkoino kaina yra didesnė nei konkuruojančių kriptovaliutų, tačiau prekyba kriptovaliutomis apskritai pasirodė esanti labai kriptovaliutų rinka, o didžiuliai kainų svyravimai yra dažnas reiškinys.