Namų statyba

Sveiki, mano vardas Ernestas. Statau įvairiausių konstrukcijų ir tipų individualius namus, garažus. Nuo projekto sukūrimo iki visapusiškai funkcionalus namo pastatymo.

Pats asmeniškai patyriau, ką reiškia prastas ir netinkamas darbų rangovas: statybų eiga strigo ir vėlavo, darbai atlikti atmestina ranka, nepamatuotai didelės sąnaudos… Nuo to laiko norisi keisti žmonių požiūrį į statybų procesą.

Mano tikslas – suteikti užsakovui kūrybinę laisvę planuoti ir teikti idėjas savo statomam namui, o jų įgyvendinimą palikti man. Statybų pabaigoje noriu matyti besidžiaugiantį kliento veidą, todėl besąlygiškai prisiimu visus organizacinius ir statybų įgyvendinimo darbus!

Yra sakoma, jog Tavo namai yra ten, kur tik Tu turi teisę užrakinti duris.

Kad Jūs tokią teisę turėtumėte greitai ir be rūpesčių, siūlau kelis ekonomiškai naudingus statybos planų variantus. Bendra sąlyga operatyviai statybų pradžiai – nuosavas žemės sklypas. Kitas žingsnis – išsirinkti norimą statyti individualaus namo projektą. Tiesioginio bendravimo metu, mano architektas detaliai išsiaiškinęs Jūsų norus, suprojektuos išskirtinį projektą, atitinkantį tik Jūsų lūkesčius!

Iškilus klausimams, nesidrovėdami kreipkitės telefonu +370 604 60 402 arba rašykite el. paštu: info@tvirtinamai.lt. Raginu nepatingėti ir atvykti į jau statomus ar pastatytus objektus, kad susidarytumėte realų vaizdą, kaip vyksta statybos procesas, kokios naudojamos medžiagos ir kaip dirba žmonės. Geriau vieną kartą pamatyti, nei dešimt kartų perskaityti!

Namą išsirinkti gali būti sunku, tad savo klientams siūlau statybos planus kaip atspirties taškus prieš pradedant darbą:
Planas MINIMUM
  • Planas MINIMUM
  • 200 € / m2
Planas MEDIUM
  • Planas MEDIUM
  • 230 € / m2
Planas MAXIMUM
  • Planas MAXIMUM
  • 320 € / m2

Namų statyba – tai ilgas ir ganėtinai sudėtingas procesas, tačiau jo rezultatas yra ypatingai malonus. Pasistačius namą kyla gyvenimo kokybė, daugiau laiko norisi leisti gryname ore savame kieme. Ypatinga tai vertina šeimos bei nuo miesto šurmulio pavargę žmonės. Tiesa, norint gyventi name nebūtina atsisakyti miesto privalumų – šiuolaikinių individualių namų statyba suteikia galimybės turėti visus patogumus kaip mieste ir dar papildomos naudos.

Individualių namų statyba Vilniuje

Namų statyba Vilniuje vilioja daugumą šeimų, ypač tas, kurioms jau iki gyvo kaulo įgriso triukšmas, o parkingo problemos taip pat neliks, nes turėsite konkrečią savo vietą. Vieni investuoja lėšas ir pasistato garažą, kitiems pakanka vietos kieme, dar kiti konstruoja paprastas pastoges – visa tai patogu kiekvienam vairuojančiam. Kalbant apie trūkumus, namų statyba Vilnius nors ir aktyvus, bet turi keletą problemų, o viena jų – būtina turėti automobilį jei norima gyventi patogiai. Tik į pačius populiariausius gyvenamųjų namų kvartalus važiuoja miesto viešasis transportas.

Namų statybos kaina

Namų statyba kaina lenkia buto pirkimą, tačiau ne visada. Ypač jei butas geresnėje vietoje ar įrengtas kokybiškiau. Be abejo, individualus namas pačiame miesto centre kainuos tikrai nemažai, tačiau keli kilometrai į šoną ir kaina kur kas patrauklesnė bei vietos Jūsų idėjoms įgyvendinti daugiau.

Kalbant apie namų statybos kainą verta išskirti tai, kad tokio pat namo statyba Vilniuje ar pajūryje kainuos tiek pat, vienintelis skirtumas – žemės sklypo kaina. Visgi, didmiesčiuose namo statybos darbai gali atsieiti šiek tiek pigiau nei kaime ar mažame miestelyje. Tačiau skirtumas toks mažas, kad apie tai net neverta pernelyg galvoti, verčiau susimąstyti, ką daryti, kad namų statyba būtų kuo paprastesnė.

Vienas iš būdų supaprastinti namo statybos darbų eigą – patikėti visą procesą profesionalams. Tvirti namai – tai kokybiška namų statyba Vilniuje už prieinamą kainą ir žadant realų terminą. Pasirūpiname ne tik namo statybos darbais, bet taip pat ir dokumentų tvarkymu, kitomis būtinomis sąlygomis.

Tinkama namų statyba yra labai svarbi. Visų pirma, namas nėra trumpalaikė investicija, todėl būtina užtikrinti, jog naudojamos ilgaamžės medžiagos, tinkamai atliekami darbai, kurie nepažeis medžiagų teigiamų savybių. Bene dažniausiai dėl netinkamų statybos darbų prarandama namo statyboje naudotų medžiagų nauda, kuri deklaruojama gamintojo.

Dažnai galvojama, kad namų statyba Vilniuje atsieina brangiau vien dėl didelės paklausos, tačiau iš tiesų namų statybą atliekantys specialistai, tiek mūsų komandoje, tiek ir bet kurie kiti, gali pasakyti tą patį – kaina dėl to gali kisti minimaliai, o didelė paklausa kartu didina ir pasiūlą – vis daugiau žmonių tikisi iš to uždirbti, sukuria dirbtinę konkurenciją, kuri mažina kainą, tad visa tai išsilygina ir namų statyba kaina neišsiskiria niekur.

Garantuodami gerą kokybę ir adekvačią kainą bei paisydami terminų ir kitų sutarties sąlygų atliekame visus namų statybos darbus nuo A iki Z taip, jog klientai mumis lieka patenkinta ir drąsiai rekomenduoja savo draugams, giminėms ar net nepažįstamiems žmonės. Galime tik pasidžiaugti, jog daugybei žmonių pastatėme nuostabius, jų lūkesčius ir poreikius atitinkančius namus, kuriuose jie gyvena ne vienerius metus ir gyvens dar ne vienerius. Šypsena klientų veide, gražūs žodžiai iš jų lūpų ir tik malonūs prisiminimai iš visos statybų eigos yra mūsų varančioji jėga, skatinanti kas kartą stengtis dar labiau nei anksčiau. Įvertinkite tai ir Jūs.

Domina namų statybos paslaugos?