Pasaulio kriptovaliuta


bitcoin 51 ataka

Patinka 0 Lapkričio 17 dieną minima Pasaulinė neišnešiotų naujagimių diena. Šia proga rodomas dėmesys sudėtingą laiką išgyvenančioms šeimoms, kurių kūdikiai į pasaulį suskubo ateiti per anksti.

Pirmąkart Lietuvoje parama bus renkama kriptovaliuta. Taip pat ankstukų laukia jaukios dovanos. Pasaulinė organizacija Elongate paskelbs akciją, kurios metu bus galima aukoti jų vardo kriptovaliutą ir padėti ankstukams.

  • Ethereum sąskaitos ir piniginės sutartis eli5
  • Kriptovaliutų rinkos riba
  • Kas daro įtaką bitkoinų kainoms
  • Įkelta: Antrajame kurse mediciną studijuojanti tauragiškė Augustė Klišmontaitė dar pasibaigus pirmiesiems studijų metams įsitraukė į Jaunimo savanoriškos tarnybos programą ir prisideda prie Tauragės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro sveikatos priežiūros specialistų darbo.
  • Bitcoin ir kriptovaliutų keityklos.

Elongate paskelbs paramos pradžią savo socialiniuose tinkluose, kur žmonės ne pasaulio kriptovaliuta iš Lietuvos, bet ir viso pasaulio galės prisidėti renkant pinigus, kuriuos panaudos reikalingų priemonių ankstukams pirkimui.

O čia surinktus pinigus organizacija skirsto įvairiems projektams.

bitkoino galia

Edgaras Kasčiukaitis sako, kad visa labdaros veikla — skaidri, o sausio mėnesį projektas bus viešinamas ir skatinama dar daugiau žmonių prisidėti. Organizacija Elongate gerai žinoma, net tik dėl to Justine bitcoin vardo kriptovaliutos, bet ir dėl to, kad nuolat kuruoja įvairiausius paramos ir labdaros projektus, tokius kaip Big Green ar The Ocean cleanup.

reddit visą blockchain vietiniame bitcoin branduolyje

Jų misija — paversti pasaulį geresne vieta gyventi. Tikimasi, kad paramos projektas neišnešiotiems naujagimiams padėti atvers naujas galimybes kriptoaukojimui Lietuvoje.