Programa ethereum


Ethereum citata (ETH)

Kas yra Ethereum ir kas yra protingos sutartys? Ethereum yra decentralizuota skaičiavimo platforma.

  1. Nepraleiskite naujausių naujienų!
  2. Kevin pham bitcoin
  3. Kriptovaliutos vaizdo plokštės
  4. Ethereum CFDs | Plus

Jis sukuria crytocurrency tokeną, vadinamą eteriu. Kas yra Ethereum?

bitcoin piniginės atkūrimo frazė

Ethereum dažnai minimas toje pačioje kvėpavimo vietoje kaip Bitcoin, bet tai gana skirtinga. Ethereum projektas turi programa ethereum tikslus.

ethereum privalumai ir trūkumai

Taigi, žmonės, kurie valdo eterinius mazgus, teikia kompiuterinę galią ir yra mokami Eteryje, panašiai kaip ir žmonės, kurie valdo Bitcoin mazgus, ir jie yra sumokėti Bitcoin.

Kas yra eteris?

Alike posts

Eteris yra skaitmeninis simbolis arba cryptocurrencysusijęs su Ethereum blokchainu. Kitaip tariant, eteris yra moneta, o eteris yra programa ethereum. Tačiau žmonės dažnai vartoja šias sąvokas pakaitomis.

Kaip ir Bitcoin, eterį palaiko decentralizuotas blokas, šiuo atveju Ethereum blokchainas. Kodėl decentralizuotos programos yra įdomios? Ethereum blokų grandinė saugo eterio žetonus žmonių piniginėse, tačiau taip pat saugo naujausią kiekvienos išmaniosios sutarties būseną, taip pat kiekvienos išmaniosios sutarties kodą.

Kas yra eteris?

Blokinė grandinė yra paskirstyta antraštė, saugoma keliose vietose, todėl tai reiškia, kad sumanūs sutarčių duomenys yra saugomi tų Ethereum mazgų. Palyginimui, pagalvokite apie daugelį šiandien naudojamų programų.

Tai apima el. Pašto programas, pvz. Jei kompanija saugo jūsų duomenis, uždaro programą arba išeina iš verslo, jūs prarasite visus duomenis, kuriuos turėjote šioje programoje, nebent neturėjote atsarginės kopijos.

kiek dogecoin verta usd

Jūsų duomenys ir paties programos kodas būtų paremti visame pasaulyje, ir niekas negalėtų atsiimti visų šių pastabų. Žinoma, jūsų duomenys būtų užšifruoti blokų grandine, kad niekas kitas negalėtų jo perskaityti. Kas yra pažangios sutartys? Bet kokie mazgai, teikiantys kompiuterinę galią, mokami už šį šaltinį eteriais.

ką toliau prideda coinbase

Išmanioji sutartis gali būti parašyta sakant, kad, kai prie baseino pridedama ai blockchain kriptovaliuta valiuta, visa tai bus išsiųsta gavėjui.

Arba, jei per vieną mėnesį neįvykdyta dolerių riba, visa valiuta bus išsiųsta atgal į pradinius valiutos turėtojus.

paaiškintos ankstesnės bitkoinų avarijos

Žinoma, tai būtų naudota eteriui, o ne JAV doleriams. Visa tai atsitiks pagal sumaniosios sutarties kodą, kuris automatiškai atlieka sandorius be patikimos trečiosios šalies poreikio laikyti pinigus ir pasirašyti sandorį. Protinga sutartis nereikėtų mokėti mokesčių trečiajai šaliai, pvz.

pigūs bitkoinų mainai

Pažangios sutartys gali būti naudojamos daugeliui skirtingų dalykų. Kūrėjai gali sukurti protingas sutartis, kurios suteikia galimybę naudotis kitomis programa ethereum sutartimis, panašiai kaip programinės įrangos bibliotekos.

Atsiliepimai

Kad iš tikrųjų įvykdytumėte sumanų sutarčių kodą, kas nors turi išsiųsti pakankamai eterio kaip sandorio mokestį - kiek priklauso nuo reikalingų skaičiavimo išteklių. Tai moka Ethereum mazgus dalyvavimui ir jų kompiuterinės galios teikimui. Sutartyse naudojamos dvi pasirinktos katės, kad sukurtų naują CryptoKitty.

Šie kostiumai ir veisimo proceso duomenys yra saugomi Ethereum bloko grandinės viešojoje knygoje. Jūs galite juos parduoti ar prekiauti kitiems žmonėms arba juos įsigyti. Tai skiriasi nuo išmaniojo telefono programa ethereum, kuri leidžia jums pirkti, prekiauti ir veisti katinas. Paprastai jie bus saugomi programos pačių serveriuose, ir jūs galite prarasti savo brangius skaitmeninius augintinius, jei įmonė uždarys programą arba uždraudė jūsų paskyrą.

Rašyti navigaciją

Niekas negali išeiti iš jūsų. Gruodžio mėn. Populiarios Kategorijos.