Rąstiniai namai

Lietuvoje nuo seno labai populiarūs rąstiniai namai. Šiai dienai mediniai namai iš rąstų statomi kiek rečiau, mat tai nėra pati energiškai efektyviausia medžiaga. Visgi, sodybos, pirtys ir kiti ne nuolatiniam gyvenimui skirti statiniai arčiau gamtos dažnai yra iš rąstų, o alternatyvų pasirinkimo tokių statinių savininkai net nesvarsto.

Rąstinių namų statyba Vilniuje

Rąstiniai namai Vilniuje – dar retesnis reiškinys, tačiau jų tikrai yra ir vis atsiranda naujų. Dažniausiai mediniai namai Vilniuje neranda savo vietos dėl kaimynystės, kur vyrauja betonas ar plytos. Visgi, Lietuvos sostinė pakankamai žalias, miškingas miestas, tad rąstinius namus kai kurie žmonės nori matyti savo kieme ir juose jaukiai gyventi.

Rąstinių namų kaina

Kalbant apie pinigus, rąstiniai namai kaina ne itin džiugina. Tai ne pats pigiausias, bet toli gražu ir ne pats brangiausias statybos būdas, kuriam būtina tinkama apšiltinimo medžiaga, kruopšti priežiūra ir nepriekaištinga kokybė statybų metu, įskaitant ir medžiagas, ir darbų vykdymą, tai yra, statybų eigą.

Tipiškai rąstinių namų kainos gali būti net iki dviejų kartų didesnės nei karkasinių namų, tačiau didesnė kaina neatbaido tų, kurie ant ežero kranto nori turėti autentišką sodybą su pirtimi ir mes juos puikiai suprantame – medinis namas gamtoje yra geriausias pasirinkimas.

Mediniai namai kainos klausimu kovoja silpniau, tačiau tas jaukumas, vidinė šiluma neretai nugali, užkariauja mūsų širdis ir nusprendžiame paskirti daugiau lėšų bei laiko, bet savo sodybvietėje po kurio laiko mėgaujamės poilsiu nuostabiame rąstiniame name.

Rąstinių namų statyba – ne bet kam

Rąstinių namų statyba – sudėtingesnė, reikalaujanti specialių žinių, ypač jei ir stogas ruošiamas ne šiaip koks, o išskirtinis, pavyzdžiui, iš nendrių. Labai dažnai besirenkantys rąstinius namus turi ir įvairių specifinių pageidaujamų. Galime tik pasidžiaugti, jog išskirtiniai rąstiniai namai Vilniuje bei kitose šalies vietose mums yra įveikiama užduotis, kuri džiugina tiek mus, tiek ir mūsų klientus.

Medinių namų statyba verčiamės ne pirmus metus, todėl sukaupėme pakankamą patirtį, o darbui naudojame tik kokybiškas medžiagas, kurias esame išmėginę patys, tad Jūs galite būti 100 proc. ramūs, jog Jūsų namo statybose jokių didesnių nesklandumų nekils. Be viso to, pasistengsime rasti atsakymus ir į kylančius klausimus, patarsime dėl rąstinių namų sprendimų, tiek techniškai, tiek ir interjero klausimais.

Mums patinka mediniai namai kaip ir dauguma Lietuvos gyventojų, tačiau aklai neskubame ginti vien tik medinių namų – puikiai žinome privalumus ir trūkumus, neslepiame nei vienų, nei kitų nuo Jūsų, o taip pat galime padėti pasirinkti tarp karkasinio ir rąstinio namo, padedame ir vertinant kitas alternatyvas, jei tik tam užtenka mūsų kompetencijos.

Rąstiniai namai miške ir mieste

Rąstiniai namai gali džiuginti, tačiau gali kelti ir daugiau rūpesčių, tad kviečiame įvertinti savo galimybes bei poreikius. Apšiltinti rąstinį namą sunkiau, tačiau jame gyventi jaukiau, juntamas gamtos alsavimas. Tuo tarpu mūrinis namukas galbūt atsieis pigiau ir bus paprasčiau jį pastatyti, tačiau nėra garantijos, kad jis džiugins.

Verta atkreipti dėmesį, kad rąstiniai namai puikiai žiūrisi tiek mieste, tiek ir miške, o štai mūrinės ar blokelių „dėžutės“ miško apsuptyje neretai atrodo kiek juokingai. Mieste, kur vyrauja šioks toks chaosas, nėra labai didelio skirtumo, iš kokios pagrindinės medžiagos pastatytas namas, dažniausiai atkreipiame dėmesį tik į išskirtinės architektūros sprendimus, kurie negali nepriversti atsisukti.

Iškilus klausimams, nesidrovėdami kreipkitės telefonu +370 604 60 402 arba rašykite el. paštu: info@tvirtinamai.lt. Raginu nepatingėti ir atvykti į jau statomus ar pastatytus objektus, kad susidarytumėte realų vaizdą, kaip vyksta statybos procesas, kokios naudojamos medžiagos ir kaip dirba žmonės. Geriau vieną kartą pamatyti, nei dešimt kartų perskaityti!

Namą išsirinkti gali būti sunku, tad savo klientams siūlau statybos planus kaip atspirties taškus prieš pradedant darbą:
Planas MINIMUM
  • Planas MINIMUM
  • 200 € / m2
Planas MEDIUM
  • Planas MEDIUM
  • 230 € / m2
Planas MAXIMUM
  • Planas MAXIMUM
  • 320 € / m2

Domina rąstinių namų statybos paslaugos?