Rbi bitcoin


rbi bitcoin

Binance priklausanti WazirX yra didžiausia kriptovaliutų birža Indijoje. Indijos vyriausybės sprendimas dėl kriptovaliutų mokesčio gali būti laikomas palaima, o ne kliūtimi, nes visuomenės susidomėjimas kriptovaliutomis išaugo dėl tikimybės, kad apmokestinimas įteisino pramonę, kuri anksčiau buvo reguliavimo nežinioje, nors jai jau buvo taikomi griežti reikalavimai.

Kaip užsiregistruoti Unocoin (darbalaukyje)

Shetty teigimu, gali būti apie mln investuotojams kriptovaliuta per ateinančius dvejus ar trejus metus. Nė viena birža neatskleidė, kiek klientų iš viso pridėjo nuo vasario 1 d.

rbi bitcoin

Po to, kai buvo paskelbta apie apmokestinimo schemą, kriptovaliutų atsargos bendrovės pradėjo rodyti investicijų interesus į WazirX, sakė Shetty. Tačiau Indijos kriptovaliutų pramonė vis dar gyvena neapibrėžtumo sąlygomis, nes šalis nepriėmė teisės aktų, reglamentuojančių skaitmeninį turtą.

Vyriausybė taip pat planuoja priimti įstatymą, reglamentuojantį kriptovaliutas.

Tuo tarpu Indijos rezervų rbi bitcoin RBI ar centrinis bankas neparodė jokių ženklų, kad sušvelnintų savo kritiką prieš skaitmeninio turto naudojimą. Anksčiau vasario mėnesį RBI gubernatorius Shaktikanta Das pademonstravo nepasitenkinimą kriptovaliutomis, sakydamas, kad jos kelia grėsmę finansiniam stabilumui, ir jas nepalankiai palygino su XVII a.

rbi bitcoin

Nyderlandų tulpių manija. RBI gubernatoriaus pavaduotojas T. Rabi Sankaras pakartojo Das nuotaikas, sakydamas, kad Indija turėtų uždrausti kriptovaliutas, nes jos yra susijusios su Ponzi schemomis ar dar blogiau ir kelia grėsmę rbi bitcoin ir makroekonominiam stabilumui.

Technologijos Naujienos Technologija Aukščiausiasis Teismas panaikino draudimą prekiauti kriptovaliutomis Indijoje: kas bus toliau Aukščiausiasis Teismas panaikino draudimą prekiauti kriptovaliutomis Indijoje, kuris buvo įvestas po Indijos rezervų banko įsakymo m. Aukščiausiasis Teismas panaikino draudimą prekiauti virtualiomis valiutomis VC Indijoje, kuris buvo įvestas Indijos rezervų banko įsakymu m. Teismas puslapių sprendime nurodė, kad draudimas prekiauti virtualiomis valiutomis valiutos nebuvo proporcinga ir kad pati RBI nenustatė jokio neigiamo poveikio ar žalos, kurią padarė šių rizikos kapitalo biržų veikla. Aukščiausiasis teismas patenkino daugybę ieškinių, kuriais ginčijamas m.

Naujienos pranešta 15 m. Rabi Sankaras.

Sitharaman taip pat išaiškino abejones dėl kriptovaliutų ateities šalyje, teigdamas, kad jei būtų galutiniai sprendimai dėl skaitmeninių valiutų uždraudimo, tai būtų priimta tik tinkamai pasikonsultavus su visomis suinteresuotomis šalimis. Tačiau Sitharaman taip pat suteikė vilties kriptovaliutų biržoms ir investuotojams, kurie ginčijosi už kriptovaliutų, kaip turto, reguliavimo.

rbi bitcoin