Ethereum į btc


Susiję produktai

Vildana Hajric ir Olga Kharif, Bloomberg m. Tuo tarpu skaitmeninių paveikslėlių, vaizduojančių akmenis su lazerių akimis, ir animuotų simpatiškų gyvūnėlių kainos — tiesiog beprotiškos ir kartais paketurgubėja vos per kelias dienas. Tarp analitikų ir investuotojų nėra sutarimo, kas skatina tokį pirkimo siautulį.

Kai kurie svarsto, kad spekuliantai pereina prie naujesnių, įdomesnių pasiūlymų, kaip tai dažnai daroma po didelių ralių. Kiti teigia, kad pasaulis maudosi grynuosiuose piniguose ir itin žemose palūkanų normose, o tai kursto investuotojus siekti vis keistesnio turto.

Dalis tų pinigų buvo investuota į kriptovaliutas ir susijusį turtą, tokį kaip skaitmeninių kasėjų akcijos. Maždaug 15 proc.

  • Pirk už "coinus" kol nevėlu - Bitcoin, Ethereum • Promaksa
  • ETH/BTC kainų diagrama | Prekiaukite dabar

Atsidarant ekonomikoms infliacija materializavosi, paskatindama kai kuriuos kriptovaliutų gerbėjus prabilti apie ethereum į btc hiperinfliaciją. Praėjusį rugpjūtį šioje kategorijoje ji užėmė ią vietą. Jo teigimu, šioje erdvėje dominuoja jaunesnės kartos, ir viskas, ką jie žino, yra Federalinis rezervas, kuris beveik visada buvo jiems palankus.

O kur dar sukaustyta vyriausybė — nenuostabu, kad daugelis atsigręžia į kriptovaliutų erdvę, teigia jis.

Bitcoin Or Ethereum? - Which One Is Better

Nuo liepos mėnesio bendras valdomas turtas, apimantis investicinius skaitmeninius produktus, išaugo daugiau nei 57 proc. Tai didžiausias santykis pakilimas nuo gegužės mėnesio.

pigiausia kriptovaliuta nusipirkti dabar

Tuo metu JAV akcijų rinkos, regis, kiekvieną dieną skelbia naujus rekordus. Memų akcijos taip pat kraustosi iš proto. Tačiau nuo praėjusių metų viskas pasikeitė.

1 bitkoinas doleriais

O dabar, priduria jis, jie perka ir kriptovaliutas. Svarbiausios Bloomberg verslo naujienos — Tavo pašto dėžutėje.

Naršymo meniu

Klaida el. Finansų konsultantė atsako Reikia patarimo, kaip planuoti išlaidas, kaip sutaupyti, o gal — kaip daugiau uždirbti? Užduokite klausimą nepriklausomai finansų konsultantei Ievai Jazavitienei.

Atsakymų ieškokite Delfi Plius.

btc 4-14

Prioritetas teikiamas specialisto atrinktiems klausimams.